יום העצמאות - מצנח משחק לילדים

זה ניסוי שישב במגירה הרבה זמן חיכיתי איתו במיוחד ליום העצמאות כדי להכין את המצנח יחד עם הילדים (מצנחים, יום העצמאות) - 70 למדינת ישראל, חלק nשיגרת המופעים השנה יהיה גם מטס צניחה ענק.

נו, אתן מכירות את זה, כל החברה מסביב למנגל, הילדים משתוללים, ואז מגיע הרגע הזה  - "משמעמם לי, אני רוצה הביתה". כן בדיוק הקטע הזה, דווקא אז, אחרי האוכל, שכולם יושבים ומקשקשים בירות וכזה, הם רוצים הביתה.
מכירות? - אז במיוחד לאירוע הזה, הכנתי לכן משהו קטן בשבילם.

חומרים שיש לכולם בבית (להכין מראש את החומרים), 10 דקות הכנה משותפת, ואני מבטיחה לפחות שעה בלי נידנודים והמון כייף.
המלצה חמה, תכינו אחד גם לגדולים, כי זה ממש ממש כייף.
רצוי להכין לכל ילד את המצנח שלו, לקטנים כדאי לתת עזרה.


פוסט זה הוא חלק מבלוג הופ  (קפיצה מבלוג לבלוג שכולם כותבים על אותו נושא) - תציצו בסוף, וכל הבלוגים המשתתפים מופיעים, עם מלא רעיונות ליום העצמאות.


מצנח משקית פלסטיק


מה צריך:אקשן


בעזרת המספריים גוזרים ריבוע משקית הפלסטיק
לכל פינה של השקית, מחברים שרוך של חוט צמר בעזרת נייר הדבק


ממרכזים את כל החוטים ביחד ויוצרים קשר בדיוק במרכזיוצרים כדור מהפלסטלינה. אני בחרתי פלסטלינה בכחול לבן (אתן בטח מנחשות למה).
את הפלסטלינה אפשר להחליף בכל דבר שיש לו משקל קל (תהיו יצירתיות).

יוצרים קשר נוסף בסוף קבוצת החוטים, ומשחילים את הכדור הפלסטלינה במרכז.בעזרת נייר דבק ואטב משרדי, תופסים את הכדור במקום שלא יזוז


זהו המצנח מוכןאיך משתמשים

מקפלים את השקית בתוך היד, ואוספים גם את החוטים עם כדור הפלסטלינה - כך שהכדור לא יתקע בתוך השקית, זורקים גבוה למעלה, או ממקום גבוה.


הכנתן? -  אני אפתח שירשור מיוחד לצילומים שלכן בדף העסקי שלי, אתן מוזמנות להיכנס ולהעלות תמונות שלכן

שיעמום הוא בחירה דף  - הפייסבוק שלי

בלוג הופ


מוזמנות לקפוץ לבקר בבלוגים המשתתפים:* בקינדרלאנד תוכלו לקרוא על מגוון פעילויות לכבוד יום העצמאות, כל הדברים המעניינים שם - קינדרלאנד

* בבלוג - הכל זהב - של טלי פז, תוכלי למצוא שדרוגים לאירוח של כלים חד פעמיים לכבוד יום העצמאות.

* בבלוג - אירועים מחוננים - של רחל ארליך - שאלתם אתם עצמכם פעם מה חשבו לעצמם חברי מנהלת העם, שהחליטו ביום רביעי, ג' באייר, שכן הם הולכים להקים מדינה? - רחל הכינה ערכת משחק תפקידים ודיון היסטורי על הרגעים המותחים שלפני יום העצמאות.

* בבלוג  - PLAY WITH LILCH - של לילך פניצ'בסקי - אפשר למצוא ריכוז אטרקציות הכי "משחקיות" שיש לחג הזה להציע, ועוד סקירות על חדרי בריחה בארץ ומגוון משחקים מעניינים.עוד פוסט לכבוד יום העצמאות - משחקים לשחקן יחיד - המפתחים עצמאותאני מאחלת לכולם יום עצמאות שמח
מלא רגעים 
וחוויות של פנאי - כי  - שיעמום הוא בחירה


גלית

תוויות: , , , ,