יום ראשון, 6 בנובמבר 2016

א - חדר בריחה - הימ"מ

הפעם רצינו לצאת לבילוי של גדולים (החדר מתאים גם למשפחות). כיוון שאנחנו כבר מכורים, זה היה לגמרי ברור שהבילוי יהיה חדר בריחה.
לנו זה חדר ה- 5 ולחברים זהו חדר ראשון, בהחלט לא אחרון.
מיקום - הוויז הביא אותנו לרחוב התע"ש 24 בכפר סבא, שפע של חנייה בסביבה הקרובה לחדר
החדר נמצא בקומה שנייה, יש מעלית.
שייך לחברת - XCAPE - שבבעלותה שני חדרים - הימ"מ וההוביט.
דרגת קושי - רמות הקושי משתנות בהתאם למספר האנשים ולניסיון מתאים למתחילים ולמנוסים מ - 2 - 8 אנשים.
רמת השירות - מצוין ++
עיצוב החדר והתמה - מצויין +++
את פנינו קיבלה יפית אמר, שהיא בעלת החדר, וצוות המפעילים המקסימים  שלה, והמפקד ג(לעד) שהוא מפקד המבצע שלנו הערב.
הרבה מחשבה
ככה הרגשתי אחרי שיצאתי מחדר בריחה הימ"מ.
מקבלת הפנים בחדר האירוח המקסים, התדריך הנהדר של המפקד ג(לעד), ההכנסה לאווירה עוד לפני החדר, החידות בתוך החדר, האביזרים, התקשורת.
מחשבה, והמון השקעה - לא פלא שהחדר מדורג בין המובילים בארץ.
כמובן, שמיד ניכנסו לתפקיד, התמונות מדברות בעד עצמן (וקצת פחות בעדינו), אני חייבת לציין שבמציאות זה היה אפילו עוד יותר מטורף.
בעוד אנחנו ממתינים בחדר ההמתנה, לתדריך של המפקד ג(לעד) "השתוללנו" לנו עם כל האביזרים של החדר שלנו, ושל החדר השני של המתחם "ההוביט" (אין לנו ספק שנעשה אותו בעתיד בקרוב).

תוך כדי השטויות שאנחנו עושים, נכנס המפקד ג(לעד) (אתה רואה, הבטחתי שאני אכתוב עליך ואספר שאתה המפקד הכי בעולם, והבטחות צריך לקיים), לבוש מדוגם, ומודיע לנו, שהוא המפקד שלנו למבצע, עוזר לנו להתארגן עם האביזרים, והופך אותנו ללוחמי ימ"מ לכל דבר (כולל נזיפה עלי - עוד הייתי בוויב של הצחוקים).
אני לא אספיילר (ממש חייבים להמציא מילה בעברית לזה - או שיש ואני לא יודעת אותה) - אבל, האביזרים, ברמה אחרת, אשכרה, הרגשנוכמו לוחמים.
והנה הסיפור של החדר -
Swat - ימ"מ חברי יחידת משטרה מיוחדת נא להתפקד !!! קיבלנו קריאה לעזרה! הוטלה עליכם משימה כפולה ודחופה! בביה"ס גורדון מישהו הטמין פצצה , רוב הילדים חולצו מביה"ס אך ייתכן ובודדים עדיין בפנים , יש לנו 60 דקות למצוא היכן הפצצה מוסתרת ולנטרל אותה לפני שתתפוצץ, כמו כן אתם חייבים למצוא מי הטמין את הפצצה מתוך רשימת החשודים שבידנו. האם אתם מוכנים למשימה ??? קדימה התפקדו !!!
אז התפקדנו - ולקחנו ת 'משימה עלינו, ו - GO GO GO GO GO  - נכנסנו לחדר.
החדר מעוצב, בפשטות נפלאה, ונותן ממש תחושה של בית ספר, כולל הכל, עד פרט הקטן ביותר.
מחשבה, על כל חידה וחידה, וזה הורגש, וזה זרם.
כולנו עבדנו כל הזמן, ביחד, לחוד, בזוגות, כל הזמן היה אקשן, לא היה רגע שמשהוא מאיתנו ישב.
התקשורת עם המפעיל/ המפקד, הייתה טובה (תקלה שהייתה לי, תוקנה במהירות, בלי להפריע למשחק).
פיצחנו את החדר ב 59 דקות. וצאנו כשאנחנו עם חיוך ע-נ-ק מרוח על הפרצוף.

יפית אמר בת 38 בעלת קליניקה לקוסמטיקה בכפר סבא ובעלה ניסים אמר בן 41 שהיה בעל קו חלוקה עצמאי החליטו בפברואר 2016 להקים 2 חדרי בריחה בכפר סבא. 
החיידק של חדרי הבריחה החל אצלם בהפתעה , כשהלכו לחדר הראשון שלהם ונדלקו ,תוך שבוע כבר הלכו לשני ופתאום גילו שנורא בא להם ללכת לשלישי. החברים לא הבינו מה זה השיגעון הזה, אז התחילו להדביק את כל החבר'ה. עד שניסים החליט שבא לו שינוי מקצועי והוא רוצה לבנות חדר כזה. 
הם מצאו מתחם באזור התעשיה של כפר סבא באזור בילוי פעיל , כתבו תסריט וחידות. הכינו סקיצה של החדר ומיד התחילו את שלב הבנייה. התהליך היה מעניין וקשה ונתן המון סיפוק. 
חדר ההוביט פתוח כבר מאפריל 2016 וחדר ימ"מ SWAT נפתח ביולי 2016. שני החדרים מדורגים באתרי דרוג חיצוניים בין החדרים הכי טובים בארץ. 
אנחנו מתרגשים מאוד מחדוות היצירה , מרגישים שהמתחם זה בייבי חדש שלנו
נשמח לארח אתכם אצלנו! 
ציון לחדר (כיוון שהזוג שאיתנו זאת הפעם הראשונה שלהם ואין להם יכולות השוואה, אני אתן את הציון של זוגי ושלי, ואת הציון שלהם אוסיף אחרי החדר הבא שלהם שיהיה להם מדד השוואה).
זוגי 9.5 - החדר מעוצב בצורה מושלמת, האווירה הייתה נעימה, התקשורת עם המפעיל טובה מאוד (הסיבה לחצי נקודה פחות, זה בגלל שהוא גילה שיש חדר ההוביט ליד, והתאכזב שלא בחרתי אותו)
אני - 10+++ - קבלת הפנים, חדר האירוח - שאפשר לחגוג בו ימי הולדת, המפעיל ג(לעד) שעשה עבודה נהדרת, והיה קשוב כל הזמן, עזר במקומות שהיה צריך עזרה, והדברים הקטנים - שאפו.
לסכום חדר מושלם.
עכשיו אתן יודעות  (זוכרים הכוונה גם אליכם....)שאין סוף בלי הפתעה קטנה בסיום -
מי שתגיע דרך הבלוג, תקבל 10 ש"ח הנחה על כל כרטיס בקבוצה
וכל הטוב הזה לכל חודש נובמבר!!!!

באהבה גלית

2 comments:

  1. אנונימי13.11.2016, 17:29

    הזמנת חדרי בריחה בכל רחבי הארץ, כולל הנחות מיוחדות ובלעדיות: http://www.bookescaperoom.co.il

    השבמחק