יום ראשון, 24 ביולי 2016

חדר בריחה - הבריחה מונציה

אסקייפ רום אסקייפ רום אסקייפק רום אסקייפק רום אסקייפ רום אסקייפ רום אסקייפ רום 

כל מה ששמעתי מסביבי, בלי הפסקה, בכל הגדלים והצבעים, בשבועות האחרונים.
אז, ניצלתי את ההזדמנות, חגיגות יום הולדת 45, לזוגי היקר, והזמנתי לנו מקום 

באסקייפ רום - הבריחה מונציה
(כדאי להגיע לסוף מחכה לכם קופון הנחה)


זה התחיל בשפע של טלפונים לברורים: כמה זה עולה? זה מתאים לילדים? (כן) זה לא מפחיד??? (לא) איפה המקום, מה הכתובת להגיע, והאם יש חניה ליד? (הבונים 4 אזור תעשייה פולג - חנייה בשפע) (כשברקע, אני שומעת צהלות של חברה שסיימו את החדר)
כל השיחות (הנידנודים שלי), נענו ברצון, וכשהייתי בטוחה (אחרי הרבה בירורים בהרבה חדרים), סגרתי חדר ליום ההולדת (יש להזמין מקום מראש)  - 

בבריחה מונציה - בפולג נתניה.הגענו ביחד כל המשפחה - זוגי שחגג 45, אני (גיל שמור במערכת או שתקראו את האודות), הבכורה 14, המרכזית 11 והצעיר 7.5.
כולנו היינו מאוד נרגשים. איך שנכנסו, סיימה, קבוצה את החדר, כשחיוך מרוח להם לרוחב הפנים (החיוך הזה שיש על הפרצוף, אחרי חוויה נהדרת, כזה שלא יורד כמה שעות אחרי) ובצהלות שימחה.

כדי לא לשמוע את החוויות של הקבוצה לפנינו,  הוכנסנו אנחנו לחדר המתנה/ אירוח. חדר גדול ומרווח (שיכול להתאים לימי הולדת ואירועים של חברות) ושם נתנו לדמיון שלנו לפרוח. לא ידענו למה לצפות, כיוון שזאת הפעם הראשונה שלנו.


שנייה לפני, ובתאום עם המדריכים (בלי שחוגג יום הולדת ראה), מסרנו להם את המתנה לכבוד היום הולדת, זאת הוחבאה, באחד החדרים כהפתעה לחוגג (שוב אני חייבת לציין, את השיתוף פעולה הכייפי והנפלא).

וואו וואו וואו וואו
אין דרך לתאר כמה נהננו.

הסיפור של החדר:  אתם נמצאים במלון המפואר ביותר בונציה, עיר קסומה וציורית הממוקמת כולה על המים. אין ספק שזהו המקום המושלם להתנתק ולהירגע, להנות מן החדר המרווח, השירות האיכותי, מטבח הגורמה המשובח והנוף המרהיב הנשקף מהחלון.
אך מהר מאד תגלו כי מקור הקסם של העיר עלול להיות הרסני ביותר, לשנות את כל מה שחשבתם ולהעמיד בסכנה של ממש לא רק אתכם, אלא את העיר כולה!!
הפתרון נמצא בידיכם, אתם היחידים שיכולים להציל את המצב! אם לא תפצחו את סודות החדר תוך 60 דקות זה כבר יהיה מאוחר.
כל שניה חשובה – צאו לדרך!


החדרים/ המשימות, דרשו מאיתנו, שיתוף פעולה (המון שיתוף פעולה), הקשבה אחד לשני, סבלנות, איפוק, שיח, יצירתיות. 
המשימות היו מפתיעות, מאתגרות ומעניינות. בכל חדר (היו כמה, אני לא אגלה לכם, תצטרכו לגלות לבד), הייתה חדשנות, שום משימה לא חזרה על עצמה. 
בכל חדר, היה צריך לחשוב מחדש על טקטיקות לפיתרון הבעיות.
החדרים עצמם, מאוד מושקעים מלאים באווירה, שנותנת תחושה של מקום אמיתי. מדהים שהכל החברה בנו לבד.כן, אנחנו הצלנו את ונציה, וכן החיוך לא יורד לנו מהפנים. כל אחד/ת תרם את חלקו בפתרון החידות/ משימות בחדרים, מהגדול ועד הקטן, כל אחד/ת, פתר חלק בחידות/ משימות - לא אין אפשרות לבד.
 סיימנו את החדר האחרון, ופה אחד, עם חיוך ענק, צחקנו יחד, ואמרנו שאנחנו רוצים שוב.

החדר מתאים למשפחות 2 - 6 משתתפים (יש שני חדרים דומים, כך שאפשר בקבוצה גדולה), הצעיר שלנו בן 7.5, לקח חלק פעיל בכל המשימות, ומאוד נהנה. המתבגרת, שפיצחה את החידה הקשה ביותר, יצאה מלאת גאווה. 
המרכזית, שגילה את הסוד, שלקח לנו המון זמן לגלות, יצאה בתחושה של סיפוק.
ואנחנו הגדולים, הרגשנו שהרווחנו ליכוד של המשפחה, משהו שלא כל יום פוגשים, בכזאת עוצמה. אז למי שהגיע עד לכאן

עד התאריך 25.8.16 לקבוצה של 4 משתתפים ומעלה תקבלו הנחה  

- של 10% -

(אין כפל מבצעים)

 בזמן ההזמנה לרשום 

"קופון שעמום הוא בחירה"מבטיחה לכם המון הנאה 

גלית2 comments:

  1. אנונימי25.7.2016, 10:28

    הזמנת חדרי בריחה בכל רחבי הארץ: http://www.bookescaperoom.co.il
    האתר המוביל בישראל להזמנת חדרי בריחה!

    השבמחק